Renginiai

Konkursas ,,Aš tikrai myliu Lietuvą“

Ar galit įsivaizduoti, kas mes būtume dabar, jei žmogus nebūtų norėjęs bendrauti, atrasti, sukurti, pažinti, mylėti? 

Lapkričio 19 d. 17. 15 val. į Šaltinio progimnazijos aktų salę rinkosi administracija, svečiai, 7-8 klasių mokinių, jų tėvelių ir mokytojų komandos į konkursą, skirtą mokyklos bendruomenės dienai. Tai dar viena nauja progimnazijos veiklos forma, jungianti mokinius, mokytojus ir tėvus artimesniam bendravimui ir bendradarbiavimui neformalioje aplinkoje, bendraujant ir džiaugiantis vienas kito gebėjimais. 

Po puikaus 8a klasės mokinės Emilijos Bagdonaitės dainavimo, vertinimo komisijos (pirmininkė - Jolanta Stankaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Raimondas Juzikis, mokyklos tarybos pirmininkas, mokytojai: Gileta Barakauskienė, Rimantas Turčinskas)  pristatymo ir komandų prisistatymo prasidėjo konkursas ,,Aš tikrai myliu Lietuvą“. Aštuonios komandos atliko intelektualias ir kūrybines užduotis, kurias paruošė progimnazijos mokytojai. Klausimai, susiję su Lietuvos istorija, kultūra, tradicijomis, vertė susikaupti ir pamąstyti, o kūrybinės užduotys – sukurti apie Lietuvą ketureilį ir jį padainuoti, šokio improvizacija, Šaltinio krepšinis - išjudino visus komandos narius. Džiugu, kad tėveliai, mokytojai ir mokiniai ir po sunkios darbo dienos užsikrėtė gera nuotaika ir nebijojo atskleisti savo talentus. 

Visoms komandoms mokyklos direktorė Vaiva Zubrickienė  įteikė padėkas už dalyvavimą konkurse, saldžias dovanas – tortus. Diplomais buvo apdovanotos komandos, surinkusios daugiausia taškų: I vieta – 8d kl., II vieta- 8c kl., III – vieta – 7c kl. 

Džiaugiamės, kad pavyko suburti mokyklos bendruomenę, kad visi kartu  atsakėme į klausimus, iš kurių susideda šalis, kurią mes mylime – Lietuva. 

Virginija Tamošaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Ankstesnės naujienos


Nacionalinės karjeros ugdymo savaitės metu 1 d klasės mokinės Saulės mama Jolanta Sederavičiūtė pasiūlė atvykti į jos darbo vietą – Raseinių meno mokyklą, kurioje ji dirba fortepijono mokytoja. 

Laikas bėga greitai. Atrodo, kad tik vakar paminėjome Tolerancijos dieną. Pradinių klasių mokiniai išsirinko klasių tolerantiškiausius mokinius. Vyresnieji per dorinio ugdymo (etikos ir tikybos) pamokas kalbėjosi apie toleranciją, o su klasių vadovais kūrė Tolerancijos mozaikas, kuriomis puošė kabinetų duris. Pasidžiaukime gražiais darbais.

Lapkričio 20 d. progimnazijoje lankėsi LR Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė, kurią atlydėjo Raseinių savivaldybės meras Algirdas Gricius, administracijos direktorius Algimantas Mielinis, jo pavaduotojas Jonas Kurlavičius, savivaldybės socialinės paramos skyriaus vedėja Loreta Laugalienė ir vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Regina Klevinskienė. 

Šiais mokslo metais mes, 7A ir 6A klasės mokiniai, važiavome į ekskursiją, į Vilnių. Ten aplankėme Lietuvos Respublikos Seimą, kur mus pasitiko LR Seimo nariai Valdas Skarbalius ir Darius Ulickas bei nuostabioji jo padėjėja Dovilė Rusytė. 

Lapkričio 17 dieną Marijampolės ,,Šaltinio“ pagrindinėje mokykloje vyko konkursas ,,Mes – vyrai“, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai, kuri minima lapkričio 23 dieną. Konkurso tikslas – ugdyti jaunuolių patriotiškumo, kūrybiškumo, sveikatingumo, pilietiškumo bei atsakomybės už kolektyvą jausmus. Konkurse dalyvavo Tauragės ,,Šaltinio“ progimnazijos, Panevėžio Šaltinio progimnazijos, Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos, Marijampolės ,,Šaltinio“ pagrindinės mokyklos ir mūsų progimnazijos aštuntokų komandos.