Renginiai

Konferencija pas bedravardžius

Mūsų mokyklos matematikams šį savaitė buvo darbinga. 2015 m. gruodžio 8 d. rytą 7-8 klasės mokiniai bei matematikos mokytoja Liubovė Kisielienė dalyvavo Tauragės rajono progimnazijų ir pagrindinių mokyklų bei Lietuvos „Šaltinio“ vardą turinčių mokyklų mokinių ir mokytojų konferencijoje „Projektai matematikos ir IT mokyme“. Konferencijoje dalyvavo 16 mokyklų atstovai. Mokytojų Liubovės Kisielienės ir Silvos Bartusevičienės padedami, 7a klasės mokiniai Austėja Kuzmarskytė, Rugilė Gaidjurgytė, Mantas Petrauskas, Dominykas Celiešius bei 8a klasės mokinys Haroldas Bartusevičius daugiau nei mėnesį ruošėsi šiai konferencijai. Jie pristatė projektą „Gabių vaikų pagalba tiems, kuriems sunkiau sekasi matematika“. Projektas sulaukė audringų plojimų ir pasiūlymų parduoti lankstinukus. Viešnagė paliko puikų įspūdį: dalyviams gimė idėjų naujiems projektams ir renginiams, jie susipažino su bendravarde mokykla ir jos mokiniais.

Pasisėmę gerų emocijų ir kitų mokyklų patirties apie kuriamus projektus, mokiniai grįžo į namus jau generuodami naujas idėjas.

Mokinius ruošusios mokytojos L.Kisielienė ir S.Bartusevičienė

 
Ankstesnės naujienos


Gruodžio 4 dienos vakarą nešini būtiniausiais daiktais, kurie bus reikalingi nakvynei mokykloje, 19 val. Šaltinio progimnazijos bendruomenės nariai rinkosi  į 6-8 klasių renginį ,,Naktis mokykloje – laukiame Kalėdų šventės“. 

Gruodžio 4 dienos popietę mokinių tarybos narės Iveta Dačkevičiūtė, Saida Mačianskaitė, 8b klasės mokinės, Gabija Sirtautaitė, Nikolė Jocytė, 8c klasės mokinės, kartu su lietuvių kalbos mokytoja Vilma Griciene lankėsi VšĮ Raseinių ligoninės vaikų skyriuje ir įteikė ,,Pyragų dienos“ akcijos dalyvių surinktą piniginę dovaną. 

Progimnazijos mokytojų komanda gruodžio 4 dieną dalyvavo programos „SAMSUNG Mokykla Ateičiai“ ketvirtajame mokymų modulyje KTU statybos ir architektūros fakultete. 

Mokymų metu studijavo lyderystės modelį ir vedė pamokas KTU gimnazijos mokiniams.

 

Gruodžio 5 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijos 3c klasės mokinės Elena Baltrušaitytė, Emilija Miniotaitė, Vasarė Kantautaitė ir mokytoja Liuba Vaigauskienė dalyvavo Baltijos jūros projekto ir GLOBE programos konferencijoje „Aplinkosaugos projekto įgyvendinimas mano mokykloje“, kuri vyko Vilniuje, Lietuvos mokinių Neformaliojo švietimo centre. Konferencijoje buvo įdomu klausytis Salemono Paltanavičiaus paskaitos, vyresniųjų mokinių pranešimų apie Nemuną, Kuršių marias, baltųjų gandrų stebėjimą. Trečiokės ne tik klausė, bet ir girdėjo. Emilija, atsakydama į klausimus apie Nemuną, laimėjo net du prizus!

II vieta mergaičių futbolo zoninėse varžybose

II vietos diplomas mergaičių futbolo 5X5 zoninėse varžybose