Renginiai

,,Naktis mokykloje – laukiame Kalėdų šventės“ (6-8 klasių renginys)

Gruodžio 4 dienos vakarą nešini būtiniausiais daiktais, kurie bus reikalingi nakvynei mokykloje, 19 val. Šaltinio progimnazijos bendruomenės nariai rinkosi  į 6-8 klasių renginį ,,Naktis mokykloje – laukiame Kalėdų šventės“. Pasiruošę nakvynės vietas, mokiniai kartu su klasių vadovais puošė mokyklos erdves. Po to sulaukė netikėto svečio – apie šv. Kalėdų laukimą ir Kūčių nakties burtus mokyklos aktų salėje pasakojo Raseinių krašto istorijos muziejaus darbuotojos L. Kordušienė, L. Kantautienė ir L. Vapsevičienė. Išklausę pasakojimų, patys mokiniai puolė burtis, ėmė klausinėti muziejaus darbuotojų apie burtų reikšmes, ateinančius metus. Išleidę svečius, vakarieniavome, dalyvavome įvairiose veiklose: jogos užsiėmime, kurį vedė matematikos mokytoja Reda Stulgytė, atvirutes gaminti mokė rusų kalbos mokytoja Rita Barauskienė, dailės mokytoja Rasa Tytmonaitė visus norinčius mokė dekoruoti kalėdinius žaislus, norintys pasportuoti galėjo eiti į sportą salę, ten sporto užsiėmimą vedė kūno kultūros mokytojai Arvydas Globys ir Mindaugas Zybartas. Kęstutis Bakutis kvietė mokinius pasidaryti hologramas, o technologijų mokytoja Rasa Turskienė mokė paruošti kalėdinę arbatą. Po įvairiausių veiklų vėl rinkomės į aktų salę, aptarėme, parodėme, kas ką padarėme. Pasivaišinę kalėdine arbata, pradėjome žiūrėti filmus. Labai smagu, kad kartu su mumis vakarojo ir nakvojo mokyklos direktorė Vaiva Zubrickienė ir šio renginio iniciatorė pavaduotoja ugdymui Virginija Tamošaitienė bei pavaduotoja ugdymui Violeta Bakutienė, kai kurių klasių vadovai.

Rytas išaušo nepastebimai. Linksmi, dar labiau susibičiuliavę, išpuošę mokyklą 8 val. ryto keliavome namo. Pirmadienį atėję mokiniai galėjo pasidžiaugti išgražinta mokykla. 

 
Ankstesnės naujienos


Gruodžio 4 dienos popietę mokinių tarybos narės Iveta Dačkevičiūtė, Saida Mačianskaitė, 8b klasės mokinės, Gabija Sirtautaitė, Nikolė Jocytė, 8c klasės mokinės, kartu su lietuvių kalbos mokytoja Vilma Griciene lankėsi VšĮ Raseinių ligoninės vaikų skyriuje ir įteikė ,,Pyragų dienos“ akcijos dalyvių surinktą piniginę dovaną. 

Progimnazijos mokytojų komanda gruodžio 4 dieną dalyvavo programos „SAMSUNG Mokykla Ateičiai“ ketvirtajame mokymų modulyje KTU statybos ir architektūros fakultete. 

Mokymų metu studijavo lyderystės modelį ir vedė pamokas KTU gimnazijos mokiniams.

 

Gruodžio 5 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijos 3c klasės mokinės Elena Baltrušaitytė, Emilija Miniotaitė, Vasarė Kantautaitė ir mokytoja Liuba Vaigauskienė dalyvavo Baltijos jūros projekto ir GLOBE programos konferencijoje „Aplinkosaugos projekto įgyvendinimas mano mokykloje“, kuri vyko Vilniuje, Lietuvos mokinių Neformaliojo švietimo centre. Konferencijoje buvo įdomu klausytis Salemono Paltanavičiaus paskaitos, vyresniųjų mokinių pranešimų apie Nemuną, Kuršių marias, baltųjų gandrų stebėjimą. Trečiokės ne tik klausė, bet ir girdėjo. Emilija, atsakydama į klausimus apie Nemuną, laimėjo net du prizus!

II vieta mergaičių futbolo zoninėse varžybose

II vietos diplomas mergaičių futbolo 5X5 zoninėse varžybose  

Dubysos regioninio parko direkcijos surengtame rašinių, piešinių ir fotografijų konkurse „Už Raseinių ant Dubysos“, skirtame Etnografinių regionų metams, buvo pateikta daugiau kaip 60 fotografijų. Mūsų aštuntokė Dominyka Kleišmantaitė su savo fotografija tapo konkurso laureate ir buvo įvertinta II laipsnio diplomu už puikų temos atskleidimą ir meninę raišką.

Dominykos Kleišmantaitės II laipsnio diplomas