Renginiai

Šaltiniečiai Protų kovose treti!

Raseinių Šaltinio progimnazija įsijungė į projekto „2015 Europos metai vystymuisi: Dalyvauk ir įsitrauk į vystomojo bendradarbiavimo veiklą“ Protų kovų konkursą. Šio konkurso tikslas – paskatinti ugdymo įstaigas paminėti 2015 – uosius Europos metus vystymuisi, įtraukti moksleivius į jiems patrauklią veiklą, suteikiančią žinių apie Lietuvos ir Europos Sąjungos vystomojo bendradarbiavimo politiką. 

Spalio 16 d. mūsų mokykloje buvo suorganizuotos Protų kovos, ir jose nugalėjo 8D klasės komanda.  7 asmenų komanda, kurią sudarė mokiniai: Jogilė Balčiauskaitė, Lukas Germanavičius, Ugnė Jakaitytė, Dominyka Kleišmantaitė, Eglė Krečkauskaitė, Ugnė Krečkauskaitė ir Aistė Raginskaitė kartu su mokytoja Aneta Gagilaite lapkričio 27d. išvyko į finalines Protų kovas Lietuvos vaikų ir jaunimo centre Vilniuje, kur turėjo galimybę laimėti kelionę į Tartu mokslo centrą AHHAA Estijoje. Protų kovų konkursą sudarė 5 turai, kurių temos buvo susijusios su Europos vystomojo bendradarbiavimo veikla. Jaunesniųjų amžiaus grupėje (10-15 m.), kur varžėsi ir Šaltiniečių komanda, dalyvavo 14 mokyklų iš visos Lietuvos. Raseinių Šaltinio progimnazijos komanda, surinkusi 36 taškus, užėmė III vietą savo amžiaus grupėje! Mokiniams ir mokytojai buvo įteikti pažymėjimai, liudijantys apie dalyvavimą, taip pat atminimo dovanos, mokyklai buvo įteiktas LR Švietimo ir mokslo ministrės bei Užsienio reikalų ministro pasirašytas padėkos raštas. Be galo džiaugiamės mokinių pasiekimais ir dar kartą juos sveikiname. Šaunuoliai!!!

Šaltiniečiai dar kartą įrodė, jog yra atsakingi, atviri ir kūrybiški visuomenės nariai.

Raseinių Šaltinio progimnazijos mokytoja Aneta Gagilaitė
Ankstesnės naujienos


Ar galit įsivaizduoti, kas mes būtume dabar, jei žmogus nebūtų norėjęs bendrauti, atrasti, sukurti, pažinti, mylėti? 

Nacionalinės karjeros ugdymo savaitės metu 1 d klasės mokinės Saulės mama Jolanta Sederavičiūtė pasiūlė atvykti į jos darbo vietą – Raseinių meno mokyklą, kurioje ji dirba fortepijono mokytoja. 

Laikas bėga greitai. Atrodo, kad tik vakar paminėjome Tolerancijos dieną. Pradinių klasių mokiniai išsirinko klasių tolerantiškiausius mokinius. Vyresnieji per dorinio ugdymo (etikos ir tikybos) pamokas kalbėjosi apie toleranciją, o su klasių vadovais kūrė Tolerancijos mozaikas, kuriomis puošė kabinetų duris. Pasidžiaukime gražiais darbais.

Lapkričio 20 d. progimnazijoje lankėsi LR Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė, kurią atlydėjo Raseinių savivaldybės meras Algirdas Gricius, administracijos direktorius Algimantas Mielinis, jo pavaduotojas Jonas Kurlavičius, savivaldybės socialinės paramos skyriaus vedėja Loreta Laugalienė ir vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Regina Klevinskienė. 

Šiais mokslo metais mes, 7A ir 6A klasės mokiniai, važiavome į ekskursiją, į Vilnių. Ten aplankėme Lietuvos Respublikos Seimą, kur mus pasitiko LR Seimo nariai Valdas Skarbalius ir Darius Ulickas bei nuostabioji jo padėjėja Dovilė Rusytė.