5-8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas

Sausio 21 dieną į Šaltinio progimnazijos muziejų skubėjo 5-8 klasių skaitovai ir jų palaikymo „komandos“. Vyko konkursas, kuriam mokiniai buvo paruošę lyrinių eilėraščių, pasakėčių, prozos tekstų... Gebėjimą džiuginti meniškai skaitomu tekstu demonstravo Karolina Gedrimaitė, 6b, Nojus Matelis, 7a, Emilija Vyšniauskaitė, 7b, Greta Užumedzkytė, 7c, Nojus Globys, 7c, Agnetha-Daniela Maslauskaitė, 8c, Viktorija Bendžiūtė, 8c, Jogilė Balčiauskaitė, 8d. Labai gražiais pasirodymais maloniai stebino skaitovės penktokės: Jomilė Baltrušaitytė, 5a, Miglė Vaičikauskaitė, 5a, Aistė Valantinaitė, 5b, Evelina Marcinkutė, 5c. Džiaugiamės augančia stipria pamaina vyresniesiems!

Konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, o nugalėtojai – diplomais. Jais tapo Nojus Globys (mokytoja Regina Jankauskienė), Jogilė Balčiauskaitė (mokytoja Virginija Tamošaitienė) bei Karolina Gedrimaitė (mokytoja Neringa Viršilienė). Nojus ir Jogilė atstovaus mokyklai rajoniniame meninio skaitymo konkurse. Linkime jiems kuo didžiausios sėkmės!

Regina Jankauskienė, lietuvių kalbos mokytoja

Gruodžio 23 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko ilgai lauktas kalėdinis karnavalas. Renginio metu mokiniai atskleidė savo įvairiapusiškus talentus: teatrinius, muzikinius, šokių. Tam buvo palanki ir pati karnavalo tema – ,,Kalėdos pasaulyje“.

Jau greit... Jau greit į savo sielą įsileisime pačią gražiausią metų šventę - Kalėdas. Palikę už pečių stovėti Laiką, mintyse sugrįšime į jį. Ir pamatysime, kiek ten daug mūsų pėdų: gerumo, tikėjimo, netekties, laukimo, meilės, nuoskaudos, nusivylimo, pasitikėjimo ir džiaugsmo...
Gruodžio 18 d. visi Šaltinio progimnazijos darbuotojai, mokiniai rinkosi į Adventinę popietę. Prasmingus žodžius lydėjo nuostabios adventinės giesmės, muzika, šokis.
Šventės pabaigoje progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickienė visiems padėkojo ir palinkėjo linksmų šv. Kalėdų.

Gruodžio 7 - 11 d. Šaltinio progimnazijoje vyko „Kūrybiškumo ugdymo savaitė“, į kurios veiklas buvo įtraukti mūsų ir Gruzdiškės skyriaus SUP poreikių turintys mokiniai.

Nuo šių metų pavasario mūsų progimnazija priklauso ,,Sąžiningumo mokyklų tinklui“, kuris pradėtas kurti 2014 metų gruodžio 9-ąją dieną, minint Tarptautinę antikorupcijos dieną. Šiam tinklui priklauso 104 Lietuvos miestų ir miestelių bendrojo lavinimo mokyklos. Šių mokyklų siekis – suteikti Lietuvos mokykloms, puoselėjančioms sąžiningumo ir skaidrumo iniciatyvas, galimybę bendrauti su bendraminčiais, dalintis geraisiais pavyzdžiais.

Gruodžio 10 d. į Vilnių suvažiavo būrys sportiškiausių Lietuvos mokinių ir mokytojų – kino centre „Vingis“ vyko konkurso „2014–2015 m. m. Lietuvos sportiškiausia mokykla“ nugalėtojų apdovanojimo šventė.