Programa „Samsung Mokykla ateičiai“ baigėsi

2016 m. sausio 25 dieną Vilniuje vyko skaitmeninių mokymų pedagogams programos „Samsung Mokykla ateičiai“ finalinis renginys.

Penkis mėnesius 48 mokytojai ir mokyklų vadovai iš 12 Lietuvos mokyklų turėjo galimybę tobulinti skaitmeninio raštingumo, pokyčių valdymo, lyderystės įgūdžius, sužinojo apie naujausius mokymo metodus, kūrybingą jų taikymą pamokose.

Mūsų mokyklos komanda (Vaiva Zubrickienė, Jolanta Stankaitienė, Ilona Zybartė, Reda Stulgytė) džiaugiasi, kad, dalyvaudama šioje programoje, įveikė visus keliamus iššūkius, patobulino IKT naudojimo įgūdžius, lavino kūrybiškumą, ugdė bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas.

Reda Stulgytė, matematikos mokytoja

Sausio 21 d. 7a klasės mokinys Šarūnas-Valdemaras Jacikas, 7c klasės mokinė Miglė Skudžinskaitė bei 8d klasės mokinė Ugnė Jakaitytė dalyvavo Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje  viešojo kalbėjimo renginyje, sukvietusiame gabius anglų kalbai mokinius ne tik iš Tauragės rajono, bet ir iš respublikos „Šaltinio“ vardą turinčių mokyklų.

Sausio 22 dienos rytą kaštonų alėjoje mokinių tarybos nariai vykdė jau tradicija tapusią pilietinę akciją ,,Būk matomas“. Šios akcijos metu Šaltinio progimnazijos bendruomenės nariams buvo išdalinti rankų darbo atšvaitai, kuriuos pagamino Laimutė Bajorinienė ir 5b klasės mokinys Tadas Bajorinas. Akcija buvo siekiama priminti atšvaitų svarbą, atkreipti dėmesį į jų nešiojimą, norima, kad kuo daugiau mokinių turėtų ir segėtų atšvaitus. Saugokimės tamsiu paros metu. Būkime matomi – prisisekime atšvaitus!

Sausio 21 dieną į Šaltinio progimnazijos muziejų skubėjo 5-8 klasių skaitovai ir jų palaikymo „komandos“. Vyko konkursas, kuriam mokiniai buvo paruošę lyrinių eilėraščių, pasakėčių, prozos tekstų... Gebėjimą džiuginti meniškai skaitomu tekstu demonstravo Karolina Gedrimaitė, 6b, Nojus Matelis, 7a, Emilija Vyšniauskaitė, 7b, Greta Užumedzkytė, 7c, Nojus Globys, 7c, Agnetha-Daniela Maslauskaitė, 8c, Viktorija Bendžiūtė, 8c, Jogilė Balčiauskaitė, 8d. Labai gražiais pasirodymais maloniai stebino skaitovės penktokės: Jomilė Baltrušaitytė, 5a, Miglė Vaičikauskaitė, 5a, Aistė Valantinaitė, 5b, Evelina Marcinkutė, 5c. Džiaugiamės augančia stipria pamaina vyresniesiems!

Gruodžio 23 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko ilgai lauktas kalėdinis karnavalas. Renginio metu mokiniai atskleidė savo įvairiapusiškus talentus: teatrinius, muzikinius, šokių. Tam buvo palanki ir pati karnavalo tema – ,,Kalėdos pasaulyje“.

Jau greit... Jau greit į savo sielą įsileisime pačią gražiausią metų šventę - Kalėdas. Palikę už pečių stovėti Laiką, mintyse sugrįšime į jį. Ir pamatysime, kiek ten daug mūsų pėdų: gerumo, tikėjimo, netekties, laukimo, meilės, nuoskaudos, nusivylimo, pasitikėjimo ir džiaugsmo...
Gruodžio 18 d. visi Šaltinio progimnazijos darbuotojai, mokiniai rinkosi į Adventinę popietę. Prasmingus žodžius lydėjo nuostabios adventinės giesmės, muzika, šokis.
Šventės pabaigoje progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickienė visiems padėkojo ir palinkėjo linksmų šv. Kalėdų.