Viešojo kalbėjimo konkursas anglų kalba

Sausio 21 d. 7a klasės mokinys Šarūnas-Valdemaras Jacikas, 7c klasės mokinė Miglė Skudžinskaitė bei 8d klasės mokinė Ugnė Jakaitytė dalyvavo Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje  viešojo kalbėjimo renginyje, sukvietusiame gabius anglų kalbai mokinius ne tik iš Tauragės rajono, bet ir iš respublikos „Šaltinio“ vardą turinčių mokyklų.

Mokiniai pristatė viešąsias kalbas tema ,,Tikrąją išmintį suteikia patirtis‘‘. Mūsų progimnazijos mokiniai puikiai pasirodė renginyje. Miglė gavo vertinimo komisijos padėką už drąsą ir aktyvų dalyvavimą, Ugnė - už džiaugsmingiausią kalbą, o Šarūnas-Valdemaras iš 22 jaunųjų oratorių buvo pripažintas geriausiu oratoriumi.

Džiaugiamės puikiu savo mokinių pasirodymu ir dėkojame anglų kalbos mokytojoms Anetai Gagilaitei, Akvilei Daujotaitei, Lijanai Ivoškienei ir lietuvių kalbos ir modulio „Iškalbos mokymas“ mokytojai Virginijai Tamošaitienei už pagalbą, ruošiantis šiam konkursui.

Sausio 22 dienos rytą kaštonų alėjoje mokinių tarybos nariai vykdė jau tradicija tapusią pilietinę akciją ,,Būk matomas“. Šios akcijos metu Šaltinio progimnazijos bendruomenės nariams buvo išdalinti rankų darbo atšvaitai, kuriuos pagamino Laimutė Bajorinienė ir 5b klasės mokinys Tadas Bajorinas. Akcija buvo siekiama priminti atšvaitų svarbą, atkreipti dėmesį į jų nešiojimą, norima, kad kuo daugiau mokinių turėtų ir segėtų atšvaitus. Saugokimės tamsiu paros metu. Būkime matomi – prisisekime atšvaitus!

Sausio 21 dieną į Šaltinio progimnazijos muziejų skubėjo 5-8 klasių skaitovai ir jų palaikymo „komandos“. Vyko konkursas, kuriam mokiniai buvo paruošę lyrinių eilėraščių, pasakėčių, prozos tekstų... Gebėjimą džiuginti meniškai skaitomu tekstu demonstravo Karolina Gedrimaitė, 6b, Nojus Matelis, 7a, Emilija Vyšniauskaitė, 7b, Greta Užumedzkytė, 7c, Nojus Globys, 7c, Agnetha-Daniela Maslauskaitė, 8c, Viktorija Bendžiūtė, 8c, Jogilė Balčiauskaitė, 8d. Labai gražiais pasirodymais maloniai stebino skaitovės penktokės: Jomilė Baltrušaitytė, 5a, Miglė Vaičikauskaitė, 5a, Aistė Valantinaitė, 5b, Evelina Marcinkutė, 5c. Džiaugiamės augančia stipria pamaina vyresniesiems!

Gruodžio 23 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko ilgai lauktas kalėdinis karnavalas. Renginio metu mokiniai atskleidė savo įvairiapusiškus talentus: teatrinius, muzikinius, šokių. Tam buvo palanki ir pati karnavalo tema – ,,Kalėdos pasaulyje“.

Jau greit... Jau greit į savo sielą įsileisime pačią gražiausią metų šventę - Kalėdas. Palikę už pečių stovėti Laiką, mintyse sugrįšime į jį. Ir pamatysime, kiek ten daug mūsų pėdų: gerumo, tikėjimo, netekties, laukimo, meilės, nuoskaudos, nusivylimo, pasitikėjimo ir džiaugsmo...
Gruodžio 18 d. visi Šaltinio progimnazijos darbuotojai, mokiniai rinkosi į Adventinę popietę. Prasmingus žodžius lydėjo nuostabios adventinės giesmės, muzika, šokis.
Šventės pabaigoje progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickienė visiems padėkojo ir palinkėjo linksmų šv. Kalėdų.

Gruodžio 7 - 11 d. Šaltinio progimnazijoje vyko „Kūrybiškumo ugdymo savaitė“, į kurios veiklas buvo įtraukti mūsų ir Gruzdiškės skyriaus SUP poreikių turintys mokiniai.