Renginiai

Gamta – erdvė mokymuisi

Kad Raseinių Šaltinio progimnazijos bendruomenė yra neabejinga gamtai ir kad mums ne vis vien, kuo kvėpuojame, kokioje aplinkoje gyvename, įrodo tarptautinis Žaliosios vėliavos apdovanojimas. 

Artėjant  Nacionalinei miško sodinimo šventei, būrys aštuntokų, lydimi biologijos mokytojos Giletos Barakauskienės, mokyklos teritorijoje pasodino daugiau kaip 100 pušaičių. Ši veikla mokiniams - puiki gamtamokslinė edukacija, kur naturaliai mokiniai buvo supažindinti su augalo pavadinimo vartojamu liaudyje ir moksle, sandaros savitumais, kilme, paplitimu, auginimo ypatybės. Sodinuką mokiniai pažino įvairiais pojūčiais: kvapais, spalva, dygumu, sakuotumu... Tai veiklos pavyzdys kaip ir urbanizuotoje aplinkoje galime ugdyti asmens gamtamokslines kompetencijas. Mokantis gamtoje, mokinių susidomėjimas išlieka ilgesnį laiką, siejamas su gyvenimu, patirtimi, formuojamos mokinių atsakingo elgesio gamtinėje aplinkoje nuostatos.

Dėkojame Raseinių miškų urėdijos Viduklės girininkijos girininkui, progimnazijos tarybos pirmininkui Raimondui Juzikiui už vertingus patarimus ir materialinę pagalbą, turtinant progimnazijos gamtinę aplinką. 

Raseinių Šaltinio progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui J.Stankaitienė

 
Ankstesnės naujienos


Mūsų mokykla dalyvavo Lietuvos kino centro organizuotame konkurse, kuris kvietė registruotis į kino profesionalų vedamas kūrybines kino dirbtuves. Dailės mokytoja Rasa Tytmonaitė užregistravo 13 mokinių iš 7a, 8a ir 8d klasių ir laimėjo atranką. Į

Balandžio pirmą dieną mokinių tarybos nariai organizavo ,,Melagių dienos“ arba dar vadinamos juoko dienos minėjimą. Mokinių tarybos nariai tą dieną kvietė progimnazijos bendruomenę atsinešti šlepetes, chalatus ir dalyvauti akcijoje ,,Mokykloje – kaip namie“! 

Kovo 18 dieną Šaltinio progimnazijos 5-8 klasių mokiniai rinkosi į mokyklą pakilios nuotaikos. Penktadienio renginiai buvo skirti paminėti Pasaulines Žemės ir Vandens dienas. 

Kovo 20-oji - Žemės diena. Pradinių klasių mokiniai suvokia šios dienos svarbą, prisideda prie Žemės išsaugojimo: visose mokyklose vyksta įvairūs renginiai, akcijos. Jau ketvirtus metus organizuojamas Raseinių rajono pradinių klasių mokinių piešinių konkursas „Žemė- mūsų namai”. 

Kovo 16 d. rytas 1-4 kl. mokiniams prasidėjo netradiciškai. Salėje mokiniai žiūrėjo spektaklį ,,Pelytės Domicelės svajonė“, kurį parodė 4a klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos R. Diržienės. Po to, pažiūrėję filmuką, vaikai išsiaiškino dienos temą - ,,Vanduo – gyvybės šaltinis“, skirtą Pasaulinei Žemės dienai paminėti.