Renginiai

Susitikimas su ekspedicijos ,,Misija Sibiras“ dalyviais

Balandžio 14 d. Šaltinio progimnazijos aktų salėje 7 ir 8 klasių mokinių dėmesį sutelkė du jauni žmonės –  projekto ,,Misija Sibiras“ dalyviai. Tai šio projekto vadovas Ignas Rusilas ir Andrius Bautronis, Ariogalos gimnazijos istorijos mokytojas, Raseinių rajono tarybos narys, ekspedicijos ,,Misija Sibiras 2014“ dalyvis. Ignas Rusilas, pats dalyvavęs net trijose ekspedicijose, kalbėjo, kad projekto tikslas – ne tik pagerbti tremtyje nukentėjusius bei žuvusius tautiečius, bet ir suteikti jaunimui galimybę pažinti praeities įvykius. ,,Tai jaunų žmonių projektas, kur ugdomas pilietiškumas bei didžiavimosi savo valstybe jausmas,“- teigė Ignas. Jis sakė, kad vyresnio amžiaus žmonės nelabai tiki jaunimu, tačiau ekspedicijos dalyviai įrodė, kad jie gali būti aktyvūs ir drąsūs savo valstybės ateities kūrėjai. Ekspedicijos ,,Misija Sibiras 2015“ dalyvis Ignas įdomiai pasakojo apie savo patirtus įspūdžius ir nuotykius, atliktus darbus Tomsko srityje, Rusijos federacijoje. Nuotraukose užfiksuotos akimirkos, kaip tvarkė kapavietes, kaip susitikdavo su ten gyvenančiais mūsų tautiečiais. Ignas Rusilas ir Andrius Bautronis kvietė ir drąsino mokinius aktyviai dalyvauti tokiuose projektuose ir nebijoti įveikti kliūtis.

Virginija Tamošaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Ankstesnės naujienos


Balandžio 14 dieną Šaltinio progimnazijoje lankėsi Nepaprastasis įgaliotasis Japonijos ambasadorius Lietuvoje jo Ekscelencija ponas Toyoei Shigeeda, Japonijos ambasados kultūros skyriaus darbuotoja Milda Krasko ir Japonijos kaligrafijos meno meistras. Garbingus svečius į mokyklą atlydėjo Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius, Raseinių rajono savivaldybės administracijos švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Raseinių skyriaus pirmininko pavaduotojas Ramūnas Maciukevičius, Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys Steponas Nacius. 

Kad Raseinių Šaltinio progimnazijos bendruomenė yra neabejinga gamtai ir kad mums ne vis vien, kuo kvėpuojame, kokioje aplinkoje gyvename, įrodo tarptautinis Žaliosios vėliavos apdovanojimas. 

Mūsų mokykla dalyvavo Lietuvos kino centro organizuotame konkurse, kuris kvietė registruotis į kino profesionalų vedamas kūrybines kino dirbtuves. Dailės mokytoja Rasa Tytmonaitė užregistravo 13 mokinių iš 7a, 8a ir 8d klasių ir laimėjo atranką. Į

Balandžio pirmą dieną mokinių tarybos nariai organizavo ,,Melagių dienos“ arba dar vadinamos juoko dienos minėjimą. Mokinių tarybos nariai tą dieną kvietė progimnazijos bendruomenę atsinešti šlepetes, chalatus ir dalyvauti akcijoje ,,Mokykloje – kaip namie“! 

Kovo 18 dieną Šaltinio progimnazijos 5-8 klasių mokiniai rinkosi į mokyklą pakilios nuotaikos. Penktadienio renginiai buvo skirti paminėti Pasaulines Žemės ir Vandens dienas.