Renginiai

Tradicinis Raseinių Šaltinio progimnazijos futbolo turnyras ,,Šaltinėlio‘‘ taurei laimėti

Jau septintą kartą Raseinių Šaltinio progimnaziją aplankė futbolo komandos iš Tauragės ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos, Panevėžio ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos, Marijampolės ,,Šaltinio‘‘ pagrindinės mokyklos ir Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos. Susirinkusiųjų tikslas – dalyvauti bendrojo ugdymo mokyklų mokinių futbolo turnyre, skirtame mūsų mokyklos sporto klubo „Šaltinėlis“ taurei laimėti.

Po įnirtingų kovų komandos draugiškai pasidalino titulus: penkti liko Marijampolės šaltiniečiai, ketvirti – panevėžiečiai, trečiąją vietą užėmė svečiai iš Alytaus, antri – raseiniškiai, o nugalėtojais tapo Tauragės ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos komanda. Komandos buvo apdovanotos sporto klubo ,,Šaltinėlis‘‘ taurėmis, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos diplomais ir Raseinių Šaltinio progimnazijos tortais. Kiekvienos komandos geriausi žaidėjai taip pat pagerbti – jiems įteikti asmeniniai prizai. 

Kitais metais vėl planuojame kviesti „Šaltinio“ pavadinimą turinčių Lietuvos mokyklų futbolo komandas.

Raseinių Šaltinio progimnazijos kūno kultūros mokytojas ekspertas Mindaugas Zybartas
Ankstesnės naujienos


Gegužės 18-24 d. vyko 1-4 kl. lauko teniso varžybos mokyklos taurei laimėti. Mokiniai rungtyniavo vienetų sistemoje iki dviejų laimėtų setų. Berniukų tarpe mažajame finale žaidė Marijonas Norkus ir Matas Krivickas. 

54- tasis tarptautinis poezijos festivalis Poezijos pavasaris vėl pakvietė eilėraščius rašančius moksleivius atvykti į jaunųjų kūrėjų šventę „ Augame kartu su eilėraščiu“. Moksleivių poezijos skaitymai vyko gegužės 15 d. Rašytojų klubo salėje, Vilniuje. Renginį vedė rašytojai Laura Sintija Černiauskaitė ir Donatas Petrošius.

Visi, kurie lankotės biologijos kabinete, pastebėjote, kad nuo balandžio mėnesio ten tylu ir ramu, šinšilų narvelis tuščias, niekas jame nebegyvena. Šinšilos mūsų mokykloje gyveno dešimt metų. Vienas šinšilų šeimas keitė kitos. Pirmosios dvi šinšilos buvo padovanotos. Jos gyveno apie trejus metus. 

Vasaros atostogos jau visai čia pat, mokslo metai baigiasi. Artėja visų pats mėgstamiausias metų laikas – vasara. ,,Tikra vasara yra tuomet, kai tingėjimas yra gerbiamas“ – teigė amerikiečių filosofas Samas Keenas. 

Padėka už dalyvavimą 5-8 klasių mokinių žmogaus saugos konkurse

Padėka Raseinių Šaltinio progimnazijos komandai už dalyvavimą bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių ,,Žmogaus saugos'' konkurse

Mokytojas M. Zybartas