Renginiai

Nepaprasta kelionė

Saulėtą birželio 8-ąją mes, Raseinių Šaltinio progimnazijos mokiniai, dalyvaujantys gabių mokinių ugdymo programoje, vykome į Vilnių.
 
Apsilankėme nacionalinėje dailės galerijoje, kurioje pasijutome tikrais dailininkais. Ant žemės susėdę ratu, piešėme neužbaigtą piešinį, o tada pamatėme, kaip tikri dailininkai jį baigė tapyti. Visų darbai buvo tokie skirtingi, bet gražūs ir įdomūs.
 
Vėliau mūsų laukė Lietuvos nacionalinė M. Mažvydo biblioteka, kuri visus sužavėjo. Sužinojome bibliotekos istoriją, pamatėme didžiąsias saugyklas, kurios, tiesą pasakius, mažai kuo skyrėsi nuo Raseinių krašto istorijos muziejaus archyvų, ėjome ir per skaityklas, kuriose atmosfera tiesiog nuostabi. Mus supažindino ir su internetine svetaine www.epaveldas.lt, kuri greičiausiai labai pravers besimokant (smagu, kad tik kitais mokslo metais)! Apsilankymą bibliotekoje baigėme nepaprastai patogiose kėdėse žiūrėdami animacinį filmuką, bet nuovargis padarė savo – daugelis trumpam tiesiog užsnūdo. Diena buvo nepaprasta, kupina įspūdžių!

Gaila, kad mes, aštuntokai, su Šaltinio progimnazijos mokiniais ir mokytojais keliavome jau paskutinį kartą...
                                                                                               
Meda Bertašiutė, 8a klasės mokinė

 
Ankstesnės naujienos


Gegužės 28 dieną progimnazijos muziejuje vyko geriausių 1-4 kl. skaitytojų pagerbimas. Progimnazijos direktorė ir bibliotekininkė geriausiems skaitytojams įteikė padėkas, knygas, saldžias staigmenas, o mokinių tarybos koordinatorė Vilma Gricienė pakvietė mažuosius skaitytojus birželio 9 dieną vykti į vaikų literatūros festivalį ,,Nuotykiai tęsiasi“!, kuris bus  Anykščiuose, Dainuvos slėnyje. 
 

Taip pavadintas projektas ankstų penktadienio rytą atkeliavo į mūsų mokyklą. Jo sumanytoja ir vykdytoja Irena Perminienė savo susitikimą su Šaltinio progimnazijos 5c ir 6b klasių mokiniais apibūdino šiais žodžiais: ,,Šiandien Birželio 1-oji – Vaikų gynimo diena. Tegul mūsų susitikimas suteikia džiaugsmo visiems norintiems sportuoti vaikams. Visiems vaikams padėkime būti lygiems“. 

Jau septintą kartą Raseinių Šaltinio progimnaziją aplankė futbolo komandos iš Tauragės ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos, Panevėžio ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos, Marijampolės ,,Šaltinio‘‘ pagrindinės mokyklos ir Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos. Susirinkusiųjų tikslas – dalyvauti bendrojo ugdymo mokyklų mokinių futbolo turnyre, skirtame mūsų mokyklos sporto klubo „Šaltinėlis“ taurei laimėti.

II vietos diplomas

Gegužės 18-24 d. vyko 1-4 kl. lauko teniso varžybos mokyklos taurei laimėti. Mokiniai rungtyniavo vienetų sistemoje iki dviejų laimėtų setų. Berniukų tarpe mažajame finale žaidė Marijonas Norkus ir Matas Krivickas. 

54- tasis tarptautinis poezijos festivalis Poezijos pavasaris vėl pakvietė eilėraščius rašančius moksleivius atvykti į jaunųjų kūrėjų šventę „ Augame kartu su eilėraščiu“. Moksleivių poezijos skaitymai vyko gegužės 15 d. Rašytojų klubo salėje, Vilniuje. Renginį vedė rašytojai Laura Sintija Černiauskaitė ir Donatas Petrošius.