Renginiai

Anglų kalba atveria duris

Šių metų lapkričio 13 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijos 5-8 klasių mokiniai pasinėrė į anglų kalbos pažinimo ir tyrinėjimo pasaulį. Anglų kalbos diena buvo skirta ugdyti mokinių socialines ir pažinimo kompetencijas, lavinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius bei skatinti mokinius mokytis anglų kalbos, kuri tikrai atveria duris pasaulio pažinimui. Mokiniai pripažįsta, kad anglų kalba labai reikalinga keliaujant po pasaulį, bendraujant su žmonėmis iš įvairių šalių, ji praplečia tiek studijų, tiek darbo galimybes. Anglų kalbos diena buvo organizuota vykdant mokinių įtraukiojo ugdymo nuostatas mokykloje: buvo sudarytos palankios sąlygos kiekvienam mokiniui ugdytis pagal jų poreikius ir galimybes. Dienos pradžioje mokiniai dalyvavo „manekenų iššūkyje“, savo klases pristatydami linksmai ir kūrybiškai. 5-6 klasių mokiniai, dirbdami grupėse, iliustravo žymiausias užsienio rašytojų pasakas, 7-8 klasių mokiniai kūrė ir iliustravo komiksų istorijas. Visi mokinių kūrybiniai darbai turi išliekamąją vertę ir puošia įvairias mokyklos erdves. Taip pat kiekvienos klasės mokiniai, dirbdami kaip komanda, kūrė video klipus pagal populiarias šių laikų užsienio atlikėjų angliškas dainas. Video klipai buvo nufilmuoti ir dienos refleksijos metu mokiniai turėjo galimybę peržiūrėti savo draugų sukurtus darbus, kurie sulaukė didžiulės susidomėjimo ir emocijų bangos. Džiaugiamės, kad Raseinių Šaltinio progimnazijos mokiniai aktyviai įsitraukia į įvairias mokymąsi motyvuojančias ir įvairiapusę asmenybę ugdančias veiklas. 

Anglų kalbos mokytoja Aneta Gagilaitė 

 
Ankstesnės naujienos


I vietos diplomai iš rajoninių kvadrato varžybų

I vietos diplomas iš Raseinių rajono mokyklų žaidynių mergaičių (gim. 2006 m. ir jaun.) kvadrato varžybų

I vietos diplomas iš Raseinių rajono mokyklų žaidynių berniukų (gim. 2006 m. ir jaun.) kvadrato varžybų

Kūno kultūros mokytojai: M. Zybartas ir A. Globys

2018 m. spalio 25 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos ir Raseinių Šaltinio progimnazijos organizuota  respublikinė praktinė socialinio emocinio ugdymo konferencija „Raktai į gyvenimo ir mokymosi gerovę“. Konferencijoje dalyvavo virš 120 dalyvių iš 41 Lietuvos švietimo įstaigos, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Šilalės, Raseinių, Švenčionių, Kelmės ir kitų savivaldybių.

Mūsų progimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvauja projekte „Informatika pradiniame ugdyme“, todėl buvo įdomu įsijungti į Europos programavimo savaitę „Code Week 2018“.

Spalio 26 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko respublikinė komandinė jaunųjų matematikų (5-6 klasių mokinių) olimpiada „Šaltinėlio“ taurei laimėti. Olimpiada organizuojama keturioliktą kartą. 

Raseinių Šaltinio progimnazijos mokyklos mokiniai dalyvavo Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių kūrybinių darbų konkurse „Laiškas“.