Renginiai

Nepamokinė diena „Kurkime drauge“

Šių metų kovo 25 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijos 5-8 klasių mokiniai į mokyklą rinkosi linksmi ir atsipalaidavę, nes jų laukė ne pamokos, o integruota menų ir technologijų nepamokinė diena „Kurkime drauge“. Mokiniai iš įvairių antrinių žaliavų kūrė bendrą klasės darbą „Laiškas ateičiai“. Savo kūrinius eksponavo ir išradingumu, ir kūrybiškumu, išmone stebino vieni kitus bei visą mokyklos bendruomenę. Dar viena šios dienos veikla - viktorina „Aš galiu“, kurios metu mokiniai galėjo pasivaržyti ir pasitikrinti savo žinias ir gebėjimus. Jiems teko prisiminti, kuo rengėsi ir ką valgė ar gėrė lietuviai. Azartiškai varžėsi kas geriausiai moka įkalti vinis ar sukti medsraigčius. Įvairiose užduotyse pasitikrino dailės žinias, sprendė kryžiažodžius, kūrė ir smagiai atliko muzikines kompozicijas. Atlikdami užduotis, mokiniai kitais mokymo ir mokymosi metodais ugdė savo socialines ir kūrybines kompetencijas, lavino bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.

Diena praėjo greitai, linksmai ir, tikimės, naudingai.

Mokytoja A.Kukulskienė

 
Ankstesnės naujienos


Kovo 23 dieną Raseiniuose vyko šventinis Kovo 11 dienai paminėti vaikų teniso turnyras. Varžybose dalyvavo žaidėjai iš Šiaulių, Jurbarko, Radviliškio, Raseinių, Kėdainių. Kai kuriems jauniesiems žaidėjams tai buvo pirmosios oficialios varžybos, pirmieji žingsniai didelių pergalių link.

Kovo 20 d. visame pasaulyje minima ŽEMĖS DIENA. Tai diena, kai prisimename, kuo mums yra svarbi mūsų motina žemė, kaip reikia saugoti bei tausoti jos išteklius. Kovo 20-oji Pasauline Žemės diena paskelbta neatsitiktinai. 

Kovo 14 dieną priešmokyklinio ugdymo grupėje lankėsi Raseinių Marcelijaus Martinaičio vaikų literatūros skyriaus darbuotojos, pakviestos progimnazijos bibliotekininkės Idos Matelienės. 

Kovo 7 dieną Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje vyko turininga edukacinė veikla, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Edukacinėje programoje  „Senovės baltų gyvensena“ dalyvavo 3 – 4 klasių mokiniai, o ją vedė VšĮ „Vikingų kaimo“ darbuotojai Judita ir Mindaugas Korsakai, pristatantys savo įstaigą kaip „patyrimų muziejų po atviru dangumi“. Mokyklos bibliotekininkės kvietimu renginyje dalyvavo 3b klasės mokiniai ir mokytoja.     

Kovo 6 d. Šaltinio progimnazijoje vyko konkursas ,,Chorų karai – dainuoju Lietuvai“, skirtas minint 29-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo – 1990 metų kovo 11-osios – metines. Šiame renginyje dalyvavo visi Šaltinio progimnazijos 5-8 klasių mokiniai. Skambėjo patriotinės dainos, kurias išradingai pristatė teatro būrelio vaikai (vadovė I. Garšvienė).