Renginiai

Sieninė instaliacija „Pavasario spalvos“

Po ilgos ir pabodusios žiemos visi laukiame pavasario su saulės šiluma ir atbundančia gamta. Gegužės mėnesio pradžioje mokyklos pirmo aukšto koridoriaus sienos pasipuošė nauja sieninė instaliacija „Pavasario spalvos“. Tai dviejų technologijų būrelių -„Siūlų magija“ ir „Konstravimo magija“- 2-6 kl. mokinių integruoto projekto rezultatas. Projekto tikslas buvo papuošti mokyklos erdves (1 aukšto koridorių) mokinių daryta instaliacija. Būrelio „Konstravimo magija“ mokiniai su mokytoju Leonu Mikliumi sukūrė ir pagamino stilizuotus medžius. Būrelio „Siūlų magija“ mokiniai, vadovaujami mokytojos Aldonos Kukulskienės, sukūrė ir pagamino stilizuotus pavasarinius paukščius. Gaminti paukštelius buvo smagu, jais mokinukės papuošė ir koridoriaus langus.
 
Maloniai kviečiame visus mokyklos bendruomenės narius užeiti į pirmo aukšto koridorių prie technologijų kabinetų, apžiūrėti instaliaciją ir pasidžiaugti mokinių  darbo rezultatu.

Technologijų mokytojai Aldona Kukulskienė ir Leonas Miklius

 
Ankstesnės naujienos


Gegužės 15 d. į PUG klasę buvo pakviesti aktyviausi 2-4 klasių skaitytojai. Manau, kad ši diena mokiniams ilgai išliks atmintyje, nes jų laukė siurprizas -  rašytoja Ignė Zarambaitė ir Raseinių M. Martinaičio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vedėja Jolanta Gudeikytė. Renginio pradžioje už aktyvų skaitymą, rašytoja ir mokyklos bibliotekininkė įteikė mokiniams progimnazijos padėkas.

Geriausių skaitytojų sąrašas
 

Mūsų berniukų ( gim.2004 ir jaunesni) krepšinio komanda dalyvavo  zoninėse varžybose, kurios vyko Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijoje. Varžybose teko susirungti su metais vyresniais ir visa galva aukštesniais šeimininkų ir Šeduvos (Radviliškio raj.) žaidėjais.

 

Gegužės 10-12 d. mokyklos šaulių būrelio nariai dalyvavo rajoninėje stovykloje Šiluvoje. Šauliai tobulino žygiavimo ir rikiuotės užduotis, šaudymo įgūdžius, mokėsi suteikti pirmąją pagalbą nukentėjusiajam, susipažino su priešgaisrine technika ir jos galimybėmis. 

Gegužės 4-toji - Šv. Florijono diena. Ši diena Lietuvoje buvo minima iki Antrojo Pasaulinio karo, atkūrus nepriklausomybę ji vėl tapo ugniagesių - gelbėtojų profesine švente. 

Balandžio 26 d. Vilnius Tech Park konferencijų centre vyko mokyklų pokyčių istorijų pristatymai tema ,,Pokyčių istorijos mokyklose: ką gali bendruomenė'' Pranešimą skaitė etikos mokytojas Linas T. ir pradinių klasių mokytojas Žydrūnas K.