Renginiai

Judumo savaitė 2019

Kiekvienais metais, rugsėjo 16-22 dienomis, visose Europos Sąjungos šalyse organizuojama Europos judumo savaitė. Šaltinio progimnazijos mokykloje taip pat vyko įvairūs renginiai. Visą savaitę mokiniai galėjo dalyvauti skirtinguose užsiėmimuose.
 
Mėgstantys aktyviau pajudėti galėjo išbandyti fizinio ugdymo mokytojo Mindaugo Z. parengtą kliūčių ruožą. Visuomenės sveikatos specialistė Audronė B. ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta S. visus norinčius kvietė pasivaikščioti parke šalia mokyklos ir pasidžiaugti saulėta rudens diena. Mokinių taryba kartu su fizinio ugdymo mokytoju Raimundu E. paruošė linksmus šokius pertraukų metu. Kas nenorėjo šokti, galėjo dalyvauti Kahoot viktorinoje. Jau tradicija tapo pradinių klasių „Mažoji olimpiada“,  kurios dalyviai į mokyklą atvyko su bemotore transporto priemone. Penktadienį visi ketvirtokai vyko į Raseinių miesto Maironio parką išbandyti orientavimosi sporto labirintą. Tai mokiniams buvo nauja patirtis. 
 
Mokiniams labai patiko aktyviai, žaismingai ir linksmai praleisti laiką ne tik  pertraukų metu.
 
Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokyklose  Audronė Bliskienė
 Ankstesnės naujienos


Kaip greitai prabėgo įspūdžių ir smagių akimirkų kupina vasara. Atėjo ruduo, su savimi atsinešdamas kraitę žemės gėrybių ir rugsėjo 1-ąją – Mokslo ir žinių dieną.

CC projektu siekiama sukurti, patikrinti ir plačiai skleisti naujus metodus, pagrįstus kūrybišku požiūriu į suaugusiųjų švietimą. Projektas orientuotas į socialinių ir pilietinių kompetencijų tobulinimą, atsižvelgiant į socialiai jautrių suaugusiųjų poreikius.

Birželio 6 d. į papuoštą aktų salę po paskutinės pirmosios mokytojos pamokos rinkosi ketvirtokai, jų tėveliai į Pradinio išsilavinimo pažymėjimų įteikimo šventę. Progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickienė pasveikino ketvirtokus ir įteikė pažymėjimus. Šventę vedė 3a klasės mokiniai Ema ir Joris. Ketvirtokai šoko, dainavo, dėkojo savo pirmosioms mokytojoms už šilumą, už rūpestį, už meilę, už tai, kad padėjo pažinti save ir pasaulį. 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui V. Tamošaitienė

Šiais mokslo metais Šaltinio progimnazijos anglų k. mokytojos A. Abromavičienė, L. Ivoškienė, L. Vaigauskienė, J. Marcinkienė ir jų mokiniai sėkmingai įgyvendino 9 nacionalinius ir tarptautinius etwinning projektus. 

Mokykloje gegužės 30 dieną vyko 1-4 klasių mokinių, lankančių krepšinio užsiėmimus, krepšinio šventė, kurioje svečiavosi  ir vaikučių tėveliai. Būsimieji krepšininkai rodė išmoktus krepšinio technikos elementus, varžėsi su draugais estafetėse, atliko įvairius metimus į krepšį.