Renginiai

Konstitucijos egzaminas

Lietuvoje šiais metais jau tryliktą kartą vykdomas tradicinis Konstitucijos egzaminas. Beveik tiek pat kartų šis egzaminas vyko ir mūsų mokykloje. Per eilę metų Konstitucijos išmanymą rodė jau keletas Šaltinio mokyklos moksleivių kartų. Šiemet egzamino užduotis atlikti pasiryžo 50 V-VIII klasių mokinių, kurie pirmajame konkurso etape turėjo atsakyti į 30 klausimų. Į antrąjį etapą galėjo patekti tie, kurie teisingai atsakė į mažiausiai 23 klausimus. Ir nors tokių mūsų mokykloje buvo tik vienas, nustebino gana didelis skaičius tų, kurie surinko pusę ir daugiau teisingų atsakymų, tuo parodydami gerą valstybės pagrindinio įstatymo išmanymą. Geriausiai sekėsi 7c klasės mokinei Vasarei Kantautaitei, surinkusiai net 25 taškus. Vasarė spalio 17 d. atliko jau antrojo etapo užduotis, kurios buvo žymiai sudėtingesnės, reikalavo ne tik Konstitucijos, bet ir Lietuvos istorijos, šalies visuomeninio-politinio gyvenimo reikalų žinojimo.

Istorijos mokytojas Jonas Janušas  

 
Ankstesnės naujienos


Pasitinkant Šaltinio mokyklos veiklos 30 - metį progimnazijoje spalio 7-11 dienomis vyko įvairiausi renginiai, kurių koordinatorė ir įkvėpėja buvo progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickienė, sutelkusi visų veiklų įgyvendinimui komandą. 

„Šaltinio progimnazijos teritorijoje auga 18 medžių rūšių. Iš viso - 443 medžiai. Daugiausia yra paprastųjų eglių - 112 “. Tokia informacija apie medžius pristatyta mokyklos bendruomenei pasibaigus projektui „Mokyklos teritorijoje augantys medžiai“. 

Kiekvienais metais, rugsėjo 16-22 dienomis, visose Europos Sąjungos šalyse organizuojama Europos judumo savaitė. Šaltinio progimnazijos mokykloje taip pat vyko įvairūs renginiai. Visą savaitę mokiniai galėjo dalyvauti skirtinguose užsiėmimuose.

Kaip greitai prabėgo įspūdžių ir smagių akimirkų kupina vasara. Atėjo ruduo, su savimi atsinešdamas kraitę žemės gėrybių ir rugsėjo 1-ąją – Mokslo ir žinių dieną.

CC projektu siekiama sukurti, patikrinti ir plačiai skleisti naujus metodus, pagrįstus kūrybišku požiūriu į suaugusiųjų švietimą. Projektas orientuotas į socialinių ir pilietinių kompetencijų tobulinimą, atsižvelgiant į socialiai jautrių suaugusiųjų poreikius.