Jaunieji šauliai pėsčiųjų žygyje

Vasario 15 d. mokyklos jaunieji šauliai dalyvavo organizuotame rajoniniame pėsčiųjų žygyje „Kartu su Lietuva“. Žygis buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 102-osioms metinėms atminti. Šauliai žygiavo maršrutu Gyliai – Raseiniai iki Nepriklausomybės gynėjų aikštės. Tai puiki galimybė mokiniams prisiliesti prie savo šalies istorijos ir atiduoti mažą duoklę Jai. Ne mažesnis iššūkis mokiniams tapo 16 km. žygio maršrutas, simbolizuojantis vasario 16 dieną. Tai jau septintus metus organizuojamas žygis, apjungiantis vis daugiau žygeivių.

Būrelio vadovas R. Elzbergas

Sausio 27-ąją daugelis Europos ir pasaulio šalių minėjo Tarptautinę Holokausto dieną, kurios metu atkreipiamas  visuomenės dėmesys į nacistinės Vokietijos vykdytą masinį žydų naikinimą.

Sausio 11 d. Vilniuje vyko tradicinis tarptautinis pagarbos bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“ skirtas sausio 13-sios aukoms atminti. Bėgime tarp 9 tūkstančių įvairaus amžiaus bėgikų iš Lietuvos ir užsienio, tarp jų – Lietuvos bei sąjungininkų valstybių karių, šaulių, dalyvavo ir mūsų progimnazijos jaunieji šauliai.

Jau devintą kartą Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojama akcija ,,Knygų Kalėdos“ kvietė visus dovanoti knygas.

Artėjant metų pabaigai, apmąstome nuveiktus darbus, mintyse dėliojame padėkos žodžius artimiesiems ir tiems žmonėms, kurie kasdienybės sūkuryje nuoširdžiai atlieka darbus ar suteikia laimės kitiems. Gerumo nepaliesi. Jį gali tik pajusti, gali duoti kitam. Gerumas – tai toks žodis, kuriame telpa viskas: parama, pagalba, draugystė, padėka.

Mokykloje baigėsi Mokinių tarybos inicijuotas projektas „Aš galiu“. Jame dalyvavo vyresniųjų klasių Mokinių tarybos nariai. Projekto metu buvo mokomasi savanorystės pagrindų.